Przykry koniec przygody Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Wykonywana ze strony Rafała Brzozowskiego pioseneczka zbyt słaba na miejsce w finale zawodów Eurowizji!

Przykry koniec przygody Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Wykonywana ze strony Rafała Brzozowskiego pioseneczka zbyt słaba na miejsce w finale zawodów Eurowizji!

Warto zdawać z tego sobie sprawę, że nasza ojczyzna najczęściej nie porywała wielbicieli dobrej muzyki podczas zawodach Eurowizji. Najczęściej naszego kraju największym rezultatem jest zakwalifikowanie się do konkursowego finału, w którym wywalczaliśmy dalekie miejsca. W roku poprzednim Eurowizja została odwołana, ponieważ nadeszła pandemia COVID-19, która załamała nie jedynie Europę, ale też całą planetę. Przedstawicielem naszego narodu podczas konkursu Eurowizji był Brzozowski Rafał, który miał zadziwić fanów dobrej muzyki piosenką pod tytułem "The Ride". Z wyboru przedstawiciela naszego narodu mnóstwo ekspertów nie było uradowanych, jednak w rozrachunku końcowym do podmiany nie doszło. Przykro że byliśmy zmuszeni znowu żegnać się z turniejem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Brzozowski, który reprezentował nas w trakcie turnieju Eurowizji nie zachęcił do siebie fanów muzyki w Europie i dlatego też odpadł na etapie półfinału 65. konkursu europejskiej piosenki.

Bez wątpienia polscy widzowie są już bardzo zmęczeni tego typu wynikiem. Trzeba wiedzieć o tym, iż "The Ride" czyli piosnka prezentowana ze strony Brzozowskiego Rafała była szczerze mówiąc nieszczególna. W tej przyśpiewce nie było niczego atrakcyjnego, co by mogło wprawić w zachwycenie europejską widownię. Jest to następna edycja konkursu Eurowizji, podczas którego przedstawiciel naszego narodu nie potrafi awansować do finałowej fazy. Od dłuższego czasu wskazanie przedstawicieli naszego państwa na turniej europejskiej piosenki nie wychodzi nam najlepiej i bez żadnego kłopotu można zauważyć. Powinniśmy więc mieć nadzieję na to, że w kolejnym roku nasz ambasador będzie mógł awansować do starcia finałowego o zwycięstwo w turnieju Eurowizji. W tym przypadku niezwykle istotne jest to, aby wytypować właściwego piosenkarza, który będzie w stanie rozpalić europejską widownię. W przeciwnym wypadku kolejny raz nie będziemy mieli możliwości do batalii finałowej w zawodach Eurowizji.