Wypalarka plazmowa 2021

Wypalarka plazmowa 2021

Alubram - uprzejmie zapraszamy do świata CNC!


To fantastyczne, jak każdego dnia technologia CNC jest modyfikowana - tak samo rozwija się reprezentowana przez nas rodzinna firma powiązana z nią od lat. W ramach swoich profesjonalnych usług dzielimy się rutyną oraz umiejętnościami na temat tej technologii. Służymy więc jako Alubram CNC pomocą wszystkim, którzy są tym zainteresowani!


Bramy i balustrady na miarę XXI wieku

Jako firma ulokowana w powiecie cieszyńskim, możemy się pochwalić szeroką gamą usług. Jest niemniej jednak parę usług, w którym specjalizujemy się w szczególny sposób oraz o tej części reprezentowanej przez nas oferty pragniemy Państwu opowiedzieć nieco więcej.


Naszą flagową propozycją jest wykonywanie konstrukcji takich jak:


• aluminiowe i stalowe bramy,

• stalowe i aluminiowe balustrady.


Nasza propozycja przekona zarówno osoby kochających kute, jak i nowoczesne projekty. Jesteśmy do dyspozycji w obu przypadkach.


Reprezentowana przez nas specjalność - z ploterami CNC na czele

Kochamy podejmować się zamówień związanych z balustradami oraz brami, niemniej jednak to budowa ploterów CNC jest dla nas najbardziej zajmującym tematem. Mamy nadzieję, że będą chcieli Państwo przekonać się o naszych umiejętnościach w tym zakresie.


Jednakże i tu jeszcze przygotowana przez nas propozycja się nie kończy - jeżeli pragną Państwo wykonania opcjonalnej innej konstrukcji na indywidualne zamówienie, tego również się podejmiemy. Czy to wycinanie szczegółów ploterem z blach aluminiowych, lub stalowych - jesteśmy w stanie podjąć się jakiegokolwiek wyzwania. Jeśli gra toczy się o grubości, to oferujemy zakres zaczynający się na 1 mm oraz na 20 mm kończący.


Dla kogo profesjonalne usługi ploterem Alubram CNC?

Jesteśmy do dyspozycji wszystkich firm, jednakowoż najbardziej jesteśmy się w stanie wykazać, jeżeli chodzi o kompleksową obsługę firm małych i średnich. Współpraca z nami jest bardzo idealna z wielu przeróżnych powodów, niemniej jednak w szczególny sposób należy naświetlić to, że wszystko, co wychodzi spod naszych ploterów ma następujące cechy:


• nieskomplikowana konstrukcja,

• wysoka jakość cięcia,

• wysoka klasa wykonania.


wycinarka plazmowa


Takie nastawienie do tematu zapewnia najistotniejszy rezultat, jakim jest możliwość użytkowania wykonanej konstrukcji przez długi czas i w oszałamiającym stanie. Zachęcamy do kontaktu, w razie dodatkowych pytań.