Triumfatora światowych mistrzostw Formuły 1 zobaczymy po ostatnim wyścigu trwającego wciąż sezonu! Gigantyczne emocje oraz pierwsze miejsce Hamiltona podczas GP Arabii Saudyjskiej!

Triumfatora światowych mistrzostw Formuły 1 zobaczymy po ostatnim wyścigu trwającego wciąż sezonu! Gigantyczne emocje oraz pierwsze miejsce Hamiltona podczas GP Arabii Saudyjskiej!

Do zakończenia wciąż trwającego sezonu F1 pozostał już tylko 1 wyścig, a fani tego sportu dalej nie poznali odpowiedzi na najistotniejsze zagadnienie. W w mistrzostwach w Formule 1 od naprawdę wielu lat nie zdarzyło się tak, żeby triumfatora światowych mistrzostw poznać dopiero na koniec ostatniego wyścigu całego sezonu. Bez cienia wątpliwości jeżeli chodzi o rozstrzygnięcia aktualnie trwający sezon jest fenomenalny. Należy wziąć pod uwagę to, iż w tym sezonie jedynie dwóch kierowców się liczyło w trakcie walki o światowe mistrzostwo. Oczywiście tutaj mowa o Hamiltonie z zespołu Mercedesa AMG oraz Maxie Verstappenenie ze stajni Red Bull Racing. W trwającym obecnie sezonie w dalszym ciągu panujący czempion napotkał oponenta, który dał radę z nim walczyć. Lewis Hamilton miał szansę wyrównać się liczbą punktów z kierowcom holenderskiego pochodzenia w trakcie w trakcie wyścigu w Arabii Saudyjskiej i oczywiście ta sztuka mu wyszła. O wygraniu tytułu mistrza świata dzięki rozstrzygnięciom z wspomnianego wyżej wyścigu zadecyduje ostatni wyścig w tym sezonie.

Nie podlega wątpliwości, iż forma wyżej wspomnianych zawodników podczas tego sezonu była genialne. Od pierwszej rundy dwaj zawodnicy zdecydowanie odskoczyli reszcie stawki i dali do zrozumienia, kto ma szansę rozgrywce o mistrzowski tytuł Formuły 1. Pozostali kierowcy mogli wyłącznie śledzić ich rywalizację o zwycięstwa w kolejnych Grand Prix a także myśleć o tym kto z nich na koniec wywalczy tytuł mistrzowski. W tym przypadku rozsądnie uświadomić sobie, iż w trakcie trwającego obecnie sezonu mnóstwo było niesamowitych doznań i naprawdę często miały miejsce wypadki pomiędzy tymi dwoma niesamowitymi zawodnikami. Pomimo sporych emocji Ci dwaj zawodnicy darzą się wielkim respektem i podkreślają, że w rozstrzygającym wyścigu będzie triumfować lepszy kierowca. Fakt, iż batalia o tytuł mistrza świata F1 rozstrzygnie się dopiero w trakcie ostatniego wyścigu jest z całą pewnością fantastyczny dla wszystkich fanów F1. Rozstrzygający wyścig podczas tego sezonu F1 może nam dostarczyć mnóstwo doznań i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Nam zostaje więc tylko wyczekiwać na końcowe rozstrzygnięcie między tymi dwoma doskonałymi kierowcami.