Szymański Damian zdobył bramkę i stał się herosem kadry Polski! Gigantyczne doznania w ostatnich piętnastu minutach starcia z narodową drużyną Anglii!

Szymański Damian zdobył bramkę i stał się herosem kadry Polski! Gigantyczne doznania w ostatnich piętnastu minutach starcia z narodową drużyną Anglii!

Reprezentacja piłkarska Polski rozgrywająca mecze na byłym stadionie dziesięciolecia jest niesamowicie trudna do ogrania i wiadomo o tym od lat. Tracimy gole na tym placu gry faktycznie bardzo rzadko i należy brać pod uwagę to, że duża w tym zasługa fanów piłkarskich z Polski. Kiedy Narodowy Stadion zapełnia się do ostatniego krzesełka zawodnicy naszej drużyny dostają nadprogramowego zastrzyku energii. W zmaganiach kwalifikacyjnych do światowych mistrzostw zawodnicy szkoleniowca Paulo Sousy prezentują się do tej pory naprawdę nieźle, jednakże ich dyspozycja daleka jest od ideału. W środę na wieczór polskich zawodników czekał naprawdę trudny sprawdzian, jakim bez cienia wątpliwości był pojedynek z angielskim zespołem. To jak ciężkim oponentem w historii starć polskiej kadry narodowej są angielscy reprezentanci wie o tym każdy kibic futbolu z naszego kraju. Jednak w tym momencie nie mogliśmy sobie pozwolić na wątpliwości, gdyż najistotniejsze było ugranie jak największej ilości oczek.

Kadra Polski przed tym starciem była od początku skazana na przegraną. Jednak należy zwrócić uwagę na fakt, iż polscy zawodnicy z reguły naprawdę bardzo się motywują na starcia z dużo potężniejszymi. W tym meczu było tak samo i warto mieć na uwadze to, przez bardzo długi czas można było nawet myśleć, że piłkarska reprezentacja Polski może walczyć o trzy punkty z narodową drużyną Anglii. dla zespołu Polski to było niezwykle trudne starcie i na pewno trzeba ich chwalić za rywalizację do końca spotkania. W sytuacji, gdy bramkę w 80 min. ustrzelił Kane Harry wydawało się, że może to być koniec marzeń o korzystnym wyniku. Polska kadra narodowa finalnie nie planowała się poddać i do ostatnich minut tego pojedynku poszukiwała okazji na zdobycie gola. W dodatkowym czasie pojedynku, który zarządził sędzia gola na wagę remisu strzelił zawodnik AEK-u z Aten Szymański Damian. Była to z całą pewnością fantastyczna chwila dla tego polskiego piłkarza. Polska drużyna na szczęście zdołała wywalczyć korzystny rezultat na warszawskim stadionie w spotkaniu z angielską reprezentacją i za sprawą tego w dalszym ciągu ma duże szanse na awans do katarskiego mundialu.