Skład następnego sezonu Top Model jest już znany!

Skład następnego sezonu Top Model jest już znany!

Top Model jest to program emitowany przez stację TVN, w którym uczestnicy konkurują o tytuł Next Top Model. Znane i lubiane jury oraz prowadząca Joanna Krupa to przepis na sukces, co udowadniają tysiące widzów gromadzących się przed odbiornikami telewizyjnymi. Do tego zawita całkiem sporo cenionych w przestrzeni modowej osób, czyli fotografowie światowej sławy, rozpoznawalne modelki oraz redaktorki pism o modzie.

Tym razem konkurować będzie 14 uczestników, wśród których są także osoby posiadające złoty i srebrny bilet. Bilet w złotym kolorze jury przyznaje tej osobie, która posiada największe predyspozycje do zostania modelką lub modelem, w skutek czego ten uczestnik od razu ląduje w domu Top Model. Z kolei bilet w kolorze srebra to głos internautów, których zadaniem był wybór swojego faworyta, który nie musi pojawić się na etapie castingów i natychmiastowo przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

Jakie jest główne założenie programu?

Produkcja TVN ma za zadanie zaoferować nie tylko pojawienia się w świecie profesjonalnego modelingu, ale też pierwszych kroków i rozwój swojego portfolio, dlatego co sezon postanawia się zgłosić spora ilość kandydatów. Co tydzień na uczestników będą czekać różnego rodzaju konkurencje, które mają sprawdzić, czy są gotowi na stawienie czoła wyzwaniom w prawdziwym świecie mody. Jurorzy oceniają ich pracę i decydują o tym, który uczestnik odpadnie w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja powrócenia do programu tuż po eliminacji, a dzieje się to dzięki interwencji Michała Piróga, który czuwa za kulisami, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modelek a do tego okładka dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W najnowszym sezonie będziemy mogli oglądać rywalizujących uczestników i dowiedzieć się, który z nich zostanie następnym zwycięzcą programu Top Model. O tytuł zmaga się wiele interesujących modelek i modeli, w związku z tym zdecydowanie warto jest śledzić emitowane odcinki.