Rezultat remisowy w pojedynku narodowej reprezentacji z rosyjską kadrą. Za niedługo rozgrywane będą Mistrzostwa Europy w nożnej piłce!

Rezultat remisowy w pojedynku narodowej reprezentacji z rosyjską kadrą. Za niedługo rozgrywane będą Mistrzostwa Europy w nożnej piłce!

Futbol to z pewnością najbardziej rozpoznawalna dyscyplina w naszym kraju. Mnóstwo fanów piłkarskich oczekuje na nadchodzące wielkimi krokami europejskiego mistrzostwa i to nie powinno w takim wypadku nikogo zaskakiwać. Będzie grać tam narodowa kadra, która pojedynkować się będzie w rozgrywkach grupowych z kadrą Hiszpanii, słowackim zespołem a także szwecką reprezentacją. Należy mieć świadomość faktu, że to nie są najbardziej optymalni konkurenci, lecz posiadamy bardzo duże szanse na kwalifikacje do dalszej fazy. Tutaj bardzo ważne będzie to, żeby przedstawić się z najdokładniejszej perspektywy. Narodowa reprezentacja w zeszłym tygodniu grała towarzyskie starcie z drużyną rosyjską, która także jedzie na mistrzostwa Starego Kontynentu. Piłkarscy sympatycy byli na pewno usatysfakcjonowani, gdyż po raz pierwszy od miesięcy mogli zjawić się na obiekcie. Nie było jednak wielu akcji podbramkowych w pojedynku tym i ostatecznie narodowa reprezentacja zremisowała z rosyjską kadrą jeden do jednego. Bramkę dla drużyny polskiej już w czwartej minucie ustrzelił Jakub Świerczok, z kolei dla kadry rosyjskiej trafił Karawajew Wiaczesław.