Cztery gole Roberta Lewandowskiego w Niemczech!

Fantastyczny mecz zanotował w niedzielę najlepszy gracz naszej drużyny narodowej, czyli Lewandowski Robert. Należy przyznać, że tak właściwie w pojedynkę zwyciężył zespół Herthy. Nasz kapitan zagrał całe spotkanie. Na placu gry mogliśmy oglądać innego reprezentanta naszego kraju, czyli Piątka Krzysztofa, który zameldował się w drugiej części meczu. Udało mu się zaliczyć ostatnie podanie przy golu gracza z drużyny. Druga część meczu była naprawdę pasjonująca.

Zespół z Monachium przeżył ostatnio niełatwy okres. Najpierw wysoko przegrali z zespołem z Hoffenheim. W środę pokonali Borussię Dortmund 3:2 w meczu o trofeum. Pojedynek z Herthą miał udowodnić, że porażka przed tygodniem to tylko przypadek. Zwłaszcza Lewandowski chciał zaprezentować się z najlepszej strony. Do spotkania z drużyną ze stolicy Niemiec nasz napastnik miał na swoim koncie jednego gola w niemieckiej Bundeslidze.

Fenomenalna druga odsłona meczu!

Piłkarze zespołu z Monachium dobrze rozpoczęli ten pojedynek. Od pierwszej minuty spotkania naprawdę aktywny na boisku był kapitan reprezentacji Polski. Miał okazję na wstrzelenie bramki, jednak jego strzał był trochę niecelny. Parę minut później swoją sytuację przygotowali piłkarze zespołu Herthy. Dodi Lukebakio nie dał rady zmieścić futbolówki w siatce bramkarza drużyny Bayernu Monachium, czyli Manuela Neuera. Warto przyznać, że piłkarze Herthy Berlin zaprezentowali się w fenomenalnej formie. To był niesamowicie pasjonujący mecz.

Pierwsze trafienie w tym pojedynku wstrzelił niemiecki piłkarz Mueller. Arbiter tego meczu bramki ostatecznie nie dopuścił. Thomas Mueller był w tej akcji na pozycji spalonej. Bayern pomimo tego non stop przeprowadzał akcję pod bramką drużyny z Berlina. Wkrótce piłkę do siatki golkipera drużyny wpakował napastnik Bawarczyków, czyli Lewandowski. Pierwsza odsłona tego starcia skończyła się przewagą 1:0.

W końcu ten mecz piłkarski skończył się zwycięstwem Bayernu Monachium 4:3. Trzeba przyznać, że ten pojedynek piłkarski był naprawdę wyrównany.